ARMADO WINTER CUP 2017

 

  

Wiadomości

Kolejna edycja turnieju za nami... tym razem rocznik 2008

2017-01-24

W ostatnią niedzielę na naszej arenie mogliśmy podziwiać zmagania zawodników z rocznika 2008 i młodszych. Oprócz drużyn warszawskich tym razem gościliśmy również zespoły z Lublina oraz Grodziska mazowieckiego. Rywalizacja toczyła się w dwóch grupach. Do pierwszej trafił zespół gospodarzy KS Armado a także Legia Soccer Schools oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Po zaciekłej i bardzo wyrównanej rywalizacji tabela przedstawiała się następująco: na czele Legia z kompletem zwycięstw, drugie miejsce przypadło Armado, które zanotowało zwycięstwo i porażkę, zaś Pogoni przyszło zmierzyć się w trójmeczu o miejsca V-VII.

W drugiej grupie rywalizowały zespoły ATP Warszawa, SF Warszawa, UKS Irzyk oraz BKS Lublin. To właśnie ostatni z wymienionych zespołów pokazał się z bardzo dobrej strony i z kompletem zwycięstw w cuglach wygrał zmagania w grupie. Dużo ciekawiej wyglądała walka o awans do półfinału z drugiego miejsca. W przedostatnim meczu tej grupy spotkały się zespoły, które odnotowały zwycięstwo oraz porażkę. Mowa o drużynach SF Warszawa oraz UKS Irzyk. W bezpośredniej rywalizacji lepszy okazał się zespół SF. Drużynom UKS oraz ATP pozostała walka w trójmeczu z zespołem Pogoni.

O klasyfikacji na miejscach V-VII miał zadecydować trójmecz. W praktyce jednak obejrzeliśmy dwa mecze, gdyż drużyna ATP z przyczyn technicznych musiała oddać mecz z UKS-em Irzyk walkowerem. Chwilę wcześniej udało się jeszcze rozegrać mecz pomiędzy ATP oraz Pogonią, gdzie stołeczna drużyna okazała się mało gościnna i ogrywając gości z Grodziska zapewniła sobie miejsce VI. W kolejnym spotkaniu UKS Irzyk udowodnił, że brak awansu do fazy pucharowej to była tylko nie miła wpadka i pokonując zespół Pogoni Irzyk otrzymał dyplomy za zajęcie V miejsca.

Klasyczna forma turnieju przewidywała dwa półfinały. W pierwszej parze trafiły na siebie Legia oraz Szkoła Futbolu (SF). Po emocjonującym meczu to drużyna SF pokonała faworyzowaną Legię i mogła cieszyć się z możliwości gry w wielkim finale. Równie ciekawy mecz rozegrały drużyny Armado i BKS. Po wymianie cios za cios ostatnie słowo powiedziała jednak drużyna z Lublina i po wygranej 4:2 mogła skupić się już tylko na ekipie SF.

Mecz o trzecie miejsce okazał się mocno jednostronny i po mimo walki chłopaków z Armado to legioniści odebrali puchar za miejsce III. W wielkim finale emocje sięgały zenitu, lecz patrząc zupełnie na chłodno od początku do końca sytuację na boisku kontrolował zespół BKS-u. Po końcowym gwizdku to właśnie goście z Lublina zabrali najcenniejszy puchar oraz złote medale na Lubelszczyznę.

Klasyfikacje:

1. BKS Lublin

2. SF Warszawa

3. Legia Soccer Schools

4. KS Armado

5. UKS Irzyk

6. ATP Warszawa

7. Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Najlepszy piłkarz turnieju- Daniel Foks (legia)

Najlepszy strzelec turnieju- Jakub Rytka (SF) 7 bramek

Najlepszy bramkarz- Mateusz Sokół (BKS)

K.B


ARMADO WINTER CUP rocznik 2008

2017-01-22

Dziś na naszym balonie odbywa się kolejna edycja naszych zimowych rozgrywek. W ten niedzielny poranek oglądamy zmagania chłopców 2008 rocznika. Już niebawem ukaże się relacja z tych emocjonujących zawodów.
Tym razem oprócz drużyn z Warszawy przyjechali do nas goście z Grodziska a nawet z Lublina.
Standardowo trzymamy kciuki za naszą drużynę, ale dopingujemy również wszystkich gości, którzy zostawiają pot i łzy na boisku.
Do boju Armado !!!

Kolejna sportowa niedziela za nami.

2017-01-16

Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć drużyny 2007 rocznika, a były to drużyny nie tylko z Warszawy ale z całego Mazowsza. Mieliśmy reprezentantów Garwolina, Michałowic, Ożarowa czy też Halinowa.

Nasze turnieje cieszą się coraz większym zainteresowaniem w związku z tym w tę niedzielę postanowiliśmy zrobić wyjątek i zaprosić 9 drużyn. Zespoły podzielone na dwie grupy- pierwsza- 5 drużynowa (więcej krótszych meczy) i druga- 4 drużynowa dostarczyły nam mnóstwo emocji, świetnych akcji, zagrań i parad bramkarskich. Turniej stał na naprawdę dobrym poziomie czego najlepszym przykładem były finały ale o tym za chwilę.

W pierwszej grupie zwyciężyli gospodarze turnieju - zespół Armado, po 3 zwycięstwach i jednym remisie zaś drugie miejsce przypadło ekipie Respektu Halinów.

Druga grupa to bardzo zacięte pojedynki i częste zwroty akcji. Finalnie w pełni zasłużenie grupę wygrała ekipa Wilgi Garwolin, drugie zaś miejsce dość niespodziewanie wywalczyła drużyna Delty Warszawa, która w ostatnim grupowym meczu pokonała mocny zespół Football Talents. Trzeba wspomnieć, że FT nawet wygrywał w tym meczu a do awansu wystarczał mu nawet remis.

Faza finałowa to emocje, które momentami sięgały zenitu, wrzawa, gorący doping, podpowiedzi trenerów i ogromny wysiłek zawodników walczących o jak najlepszą pozycję.

W związku z nie stawieniem się przeciwnika na mecz w fazie finałowej pechowe 7 miejsce zajęła ekipa Football Talents.

W meczu o 5 lokatę lepsza okazała się drużyna Ożarowianki, która pokonała ambitnie walczących chłopców z Jaguara Michałowice.

W pierwszym półfinale na boisku stawiły się drużyny Armado i Delty Warszawa, w drugim zaś Wilgi Garwolin i Respektu Halinów. Cóż to były za emocje- w końcu trudno się dziwić bo spotkały się ze sobą najlepsze ekipy turnieju. Po wielu pięknych strzałach, obronach bramkarzy i składnych akcjach do finału awansowały ekipy Armado i Wilgi Garwolin w finale pocieszenia zaś spotkał się zespół Delty Warszawa i Respektu Halinów. Lepszymi okazali się nasi goście z Halinowa, którzy mogli cieszyć się brązowymi medalami.

Finał był zdecydowanie najładniejszym i najbardziej emocjonującym meczem turnieju. Od samego początku prowadzenie objęli gospodarze jednak ambitnie walczący goście z Garwolina raz po raz doprowadzali do remisu. Bramka za bramkę i tak do stanu 4:4 tuż przed końcem meczu. Zwycięzcę zatem musiały wyłonić rzuty karne gdzie jednym trafieniem lepszą okazała się drużyna Armado, której bramkarz Jan Kłęk wybroniwszy decydującego karnego utonął w objęciach kolegów.

Na koniec jak zawsze ceremonia zakończenia zawodów, gdzie każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy dyplom, medal a na ręce kapitanów wręczyliśmy pamiątkowe puchary. Dodatkowo wyłoniliśmy zwycięzców kategorii indywidualnych.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany bramkarz KS Armado Jan Kłęk, królem strzelców Sebastian Pilarski z Wilgi Garwolin zaś głosem trenerów najlepszym zawodnikiem turnieju urodzony w 2008 roku, jeden z drobniejszych na boisku Patryk Łopong zawodnik Respektu Halinów. Gratulujemy !!

Wszystkim drużynom jeszcze raz bardzo dziękujemy za walkę i świetne widowiska. Dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami bo każdy dał z siebie wszystko. Wam zawodnikom a także trenerom życzymy samych sukcesów, rodzicom pociechy z młodych piłkarzy i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach turniejów Armado Winter CUP !!!


Turniej 2006 za nami...

2017-01-10

Za nami kolejna edycja turnieju ARMADO WINTER CUP !
Tym razem pod naszym balonem mierzyły się zespoły rocznika 2006.

Od samego początku rywalizacja była bardzo zacięta, w obu grupach walka o awans toczyła się do ostatniego meczu. Mieliśmy wszystko... emocje, sportową walkę, pot a nawet łzy...

W pierwszej grupie najlepszą drużyną okazała się ekipa Victorii Zerzeń I, drugie miejsce zaś przypadło AP Wilki.
W drugiej grupie bezkonkurencyjna okazałą się drużyna UKS Żagle natomiast drugie miejsce przypadło gospodarzowi turnieju- zespołowi KS Armado.
Emocje grupowe były tylko przedsmakiem tego, co czekało nas w fazie finałowej. Piękne bramki, składne akcje i gorący doping kibiców... wybuchy radości zwycięzców i łzy pokonanych... to wszystko budowało atmosferę finalnej części turnieju, która wyłoniła najlepszych.

Bezapelacyjnie najlepszą drużyną turnieju okazał się UKS Żagle, którego dwaj zawodnicy zdobyli nagrody indywidualne Króla Strzelców oraz Najlepszego Zawodnika Turnieju.
Drugie, zaszczytne miejsce przypadło gospodarzom, którzy kończyli turniej bez swojego najlepszego zawodnika, który uległ kontuzji i ten feralny dzień zakończył w gipsie- Antek Trzymaj się!
Trzecie miejsce zajął zespół Victorii Zerzeń, natomiast czwarte drużyna AP Wilki, która może się pochwalić Najlepszym Bramkarzem Turnieju .

Gratulujemy wszystkim zespołom biorącym udział w ARMADO WINTER CUP i dziękujemy za sportowy duch, walkę fair play, zapał i pot wylany na boisku, Trenerom za zaangażowanie i rodzicom za poświęcony czas...
Zapraszamy na kolejne edycje naszych turniejów, które odbywają się w każdą niedzielę..

KOŃCOWA KLASYFIKACJA
1. UKS ŻAGLE
2. KS ARMADO
3. VICTORIA ZERZEŃ
4. AP WILKI
5. ATP WARSZAWA
6.VICTORIA ZERZEŃ II
7. AP WILKI II
8. PKS RADOŚĆ


Turniej Rocznika 2006

2017-01-04

Już w najbliższą niedzielę 8.01.2017 na naszym balonie odbędzie się kolejna edycja turnieju ARMADO WINTER CUP 2017. Tym razem w szranki staną zawodnicy z rocznika 2006.
Zapraszamy serdecznie rodziców, dziadków i przyjaciół do kibicowania naszym młodym piłkarzom !!!


W turnieju udział wezmą drużyny:
GRUPA I:
Victoria Zerzeń I
AP Wilki I
ATP Warszawa
PKS Radość

GRUPA II:
KS Armado
UKS Żagle
Victoria Zerzeń II
AP Wilki II