Bartosz Bilski

Dyrektor sportowy, trener koordynator, trener rocznika 2004/2005 

Magister Wychowania Fizycznego, Absolwent warszawskiej AWF,  trener II klasy, menadżer sportu.
Swoją karierę zawodową zaczynał w 2005 roku w Konstancinie gdzie współpracując z Romanem Koseckim zbudował silną i perspektywiczną drużynę  składającą się z chłopców 96 i 97 rocznika. Podczas niespełna trzyletniego okresu pracy trenerskiej wywalczył razem z drużyną   pierwsze i drugie miejsce w grupie Warszawskiej a także odpowiednio piąte i szóste na Mazowszu awansując do rozgrywek Makroregionu, zostając jednocześnie zaproszonym do Komisji Piłkarstwa Młodzieżowego działającej przy MZPN. Jego wychowankowie  grają obecnie w takich klubach jak  Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Delta Warszawa i K.S. Piaseczno, stanowiąc tym samym o sile tych drużyn. Kolejnym etapem pracy trenerskiej był K.S. ZWAR Międzylesie i możliwość zbierania cennych doświadczeń w pracy z trzema kolejnymi rocznikami a także praca nauczyciela WF w tamtejszym Gimnazjum.  Zebrane doświadczenie  zaowocowały podpisaniem umowy z Akademią Piłkarską Delta Warszawa i objęciem funkcji koordynatora i trenera asystenta rocznika 1997.

Od 2009 roku trener rozwiązał wszystkie umowy i zdecydował się na założenie i prowadzenie własnej szkółki piłkarskiej.

Kariera Sportowa: SEMP Ursynów, MKS Agrykola, K.S. Energetyk Warszawa

Kariera zawodowa:

  • M.U.K.S. Kosa Konstancin- trener rocznika 1996/2002/2003
  • Delta Warszawa- trener rocznika 1997
  • K.S. Zwar Międzylesie 1995/1996/1998
  • Nauczyciel WF w 103 Gimnazjum w Międzylesiu
  • Mazowiecki Związek Piłki Nożnej- KOMISJA PIŁKARSTWA MŁODZIEŻOWEGO

Piotr Domański

Trener rocznika 2007A

Młody, perspektywiczny trener z dyplomem II klasy, absolwent Warszawskiej AWF do tej pory czynnie grający w piłkę nożną.

Jego niewątpliwym atutem jest bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, nowoczesne podejście do pracy szkoleniowej a przede wszystkim świetny kontakt z dziećmi.

Mimo młodegu wieku zdobył już spore doświadczenie na rożnego rodzaju praktykach i szkoleniach.

Ponad to jest także instruktorem windsurfingu i snowboardu co niewątpliwie ukształtowało jego sposób pracy i kontakt z młodymi adeptami różnych dyscyplin sportu.

 

Karol Bogusz

Trener rocznika 2007B oraz 2010/11

Absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia.Trener z licencją UEFA C. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji w dziedzinie fizjoterapii oraz sportu. Od 18 roku życia związany z pracą z młodzieżą na różnych płaszczyznach. Jego dobre strony to wielopłaszczyznowe podejście do sportu, szczególnie od strony prewencji urazów, a także ogromna motywacja do nieustanego kształcenia się. Główne obszary zawodowych zainteresowań to przygotowanie motoryczne w piłce nożnej na różnych poziomach rozwoju. Obecnie także czynny zawodnik.

 

 

 

 

 

 


Bartosz Golat

Trener rocznika 2006

 

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu na kierunku „Analityk Gry Sportowej” oraz Trener z licencją UEFA C. Mimo młodego wieku miał już okazję pracować przy bardzo wartościowych projektach. Pełnił rolę trenera w systemie szkolenia Coerver Coaching, który jest znany z tego, że rozwija w zawodnikach wysoki poziom techniki, a także prowadził zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych w Akademii AMP Futbol. W swojej pracy stara się rozwijać zawodników kompleksowo, jednakże główny nacisk kładzie na rozwój techniki, którą uważa za podstawę wszelkich działań na boisku. Jego dodatkowym atutem jest pasja do analizy zarówno indywidualnej jak i zespołowej, dzięki której stara się zmaksymalizować rozwój swoich podopiecznych.