Bartosz Golat

Trener rocznika 2006

 

Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu na kierunku „Analityk Gry Sportowej” oraz Trener z licencją UEFA C. Mimo młodego wieku miał już okazję pracować przy bardzo wartościowych projektach. Pełnił rolę trenera w systemie szkolenia Coerver Coaching, który jest znany z tego, że rozwija w zawodnikach wysoki poziom techniki, a także prowadził zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych w Akademii AMP Futbol. W swojej pracy stara się rozwijać zawodników kompleksowo, jednakże główny nacisk kładzie na rozwój techniki, którą uważa za podstawę wszelkich działań na boisku. Jego dodatkowym atutem jest pasja do analizy zarówno indywidualnej jak i zespołowej, dzięki której stara się zmaksymalizować rozwój swoich podopiecznych.

 

 

 

 

 

 

 

Piotr Domański

Trener rocznika 2007A

Młody, perspektywiczny trener z dyplomem II klasy, absolwent Warszawskiej AWF do tej pory czynnie grający w piłkę nożną.

Jego niewątpliwym atutem jest bardzo dobre przygotowanie merytoryczne, nowoczesne podejście do pracy szkoleniowej a przede wszystkim świetny kontakt z dziećmi.

Mimo młodegu wieku zdobył już spore doświadczenie na rożnego rodzaju praktykach i szkoleniach.

Ponad to jest także instruktorem windsurfingu i snowboardu co niewątpliwie ukształtowało jego sposób pracy i kontakt z młodymi adeptami różnych dyscyplin sportu.

 

Karol Bogusz

Trener rocznika 2007B oraz 2010/11

Absolwent studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia.Trener z licencją UEFA C. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji w dziedzinie fizjoterapii oraz sportu. Od 18 roku życia związany z pracą z młodzieżą na różnych płaszczyznach. Jego dobre strony to wielopłaszczyznowe podejście do sportu, szczególnie od strony prewencji urazów, a także ogromna motywacja do nieustanego kształcenia się. Główne obszary zawodowych zainteresowań to przygotowanie motoryczne w piłce nożnej na różnych poziomach rozwoju. Obecnie także czynny zawodnik.